Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
DLC do Might & Magic X jest już dostępne, a wraz z nim przybył drugi oficjalny patch wprowadzający m.in. drobne zmiany w interfejsie i na mapie oraz nowość w postaci dodania obeliskom funkcji teleportów. Dla posiadaczy wersji deluxe DLC staje się "aktywne" automatycznie, po zaktualizowaniu gry. Pozostali mogą zakupić "Sokoła i Jednorożca" za 20 zł w Ubiszopie. Aby zacząć nowe przygody należy, po ukończeniu głównego wątku (pokonaniu Erebosa), zajrzeć do Karthalu i dać się aresztować ;). Powodzenia!
Acid Dragon
Wasze komentarze (6)
27 mar - 19:48

Alamar
Jako że zagram zapewne dopiero w weekend, prosiłbym o opinię na temat tego DLC: długość, zagadki, lochy, nowe rzeczy, Wasze wrażenia, itp.
27 mar - 20:17

Alamar
PS
Lista zmian, w tym szybka podróż za pomocą obelisków podobnie jak w MM3-5 za pomocą zwierciadeł:

https://mightandmagicx-legacy.ubi.com/opendev/blog/post/view/might-magic-x-legacy-the-falcon-the-unicorn-now-available
28 mar - 03:17

Acid Dragon
Jedno mi słowo się ciśnie na usta: upierdliwość.
Najpierw z 10 razy trzeba "zginąć", póki się nie rozpracuje sposobu na ucieczkę. Potem mając do dyspozycji wykałaczki (lub niewiele lepszy sprzęt) trzeba dźgać opancerzonych strażników z masą punktów życia, aż tamci się znudzą i umrą ze starości. A jakby tego było mało, to dochodzą jeszcze inkwizytorzy z leczeniem nie tylko siebie, ale wszystkich wokół, co jeszcze bardziej wydłuża bitwę.

ale sam koncept pierwszego zadania bardzo fajny - robi z grą coś nowego.

Na pewno nie jest łatwo, nawet maksymalnie wyszkoloną drużyną.
28 mar - 07:30

Zehir-12
Tak :) Niestety upierdliwość jest i to spora. Ciekawe czy dostaniemy z powrotem ten ekwipunek, czy już na zawsze zostaniemy z tymi jak to ująłeś "wykałaczkami" xD Znając Ubi to by mogli taki numer zrobić...
28 mar - 08:23

Andruids
Rzeczywiście upierdliwość. Ale z drugiej strony takie zabranie całego ekwipunku pokazuje ile naprawdę jest warta nasza drużyna, a ile jej siły jest "pożyczone". Dla mojej starej ekipy Tropiciela, Grasanta, Paladyna i Arcymaga na wojowniku to był zimny prysznic. I ach, jak brakowało wodnej membrany, trującej chmury i pryśnięcia kwasem. Ale sen ratował dupę. Dzięki temu każdy przeciwnik brany osobno nie sprawiał trudności. Jedyne schody były przy minibossie, dwóch inkwizytorach i oczywiście bossie inkwizytorze. Oczywiście cały czas mówię o forcie Leagaire, bo z następnym przystankiem nie przewiduję trudności (mam wodną membranę).
7 kwi - 17:40
saper1972
Panownie gdzie w tym Karthalu mają mnie aresztować ?
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-19 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might & Magic X: Legacy". Redakcja, kontakt